Zabudowa basenu to produkt stosowany w publicznych kąpieliskach, jak i prywatnych inwestycjach. Pozwala korzystać z basenów oraz wanien na otwartej przestrzeni oraz wydłuża sezon kąpielowy nawet do 9 miesięcy. Zastosowanie zadaszenia chroni basen przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych i pomaga w utrzymaniu czystości zbiornika.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy zadaszeń hiszpańskiej firmy Planetabri. Spośród innych produktów na rynku wyróżnia je brak konieczności stosowania szyn. Moduły zadaszenia przesuwają się po plaży basenowej na nylonowych kółkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu po zsunięciu zadaszenia nie mamy wokół basenu aluminiowych prowadnic. 

Zadaszenia basenowe redukują ilość środków chemicznych do uzdatniania wody, co wiąże się z oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Do niewątpliwych atutów można również zaliczyć stałość temperatury wody, zmniejszenie strat parowania oraz zapobieganie strat cieplnych.

Mając na uwadze estetykę otoczenia basenowego, dobieramy konkretny model oraz wariant, a o szczegółach decyduje Klient. Zastosowanie zadaszenia o eleganckim wyglądzie podkreśla charakter aranżacji zagospodarowanej przestrzeni wokół basenu.