Basen ogrodowy pozwala na aktywność fizyczną bez konieczności opuszczania własnej działki. To świetne rozwiązanie na sezon letni, jednak odpowiednio przygotowany basen może zdecydowanie wydłużyć czas, w którym korzystanie z niego będzie przyjemne. Przede wszystkim pomóc w tym może odpowiednie zadaszenie basenowe.


Czym są zadaszenia basenowe?

Zabudowa basenu to rozwiązanie, które spełni wymagania publicznych, jak i prywatnych inwestorów. Dzięki zadaszeniom możliwe jest wydłużenie okresu kąpieliskowego oraz zabezpieczenie konstrukcji. Wykonane mogą być z różnego rodzaju materiałów czy elementów, zarówno szklanych, drewnianych, jak i metalowych, dzięki czemu klient może dopasować model do swoich potrzeb, a także oczekiwań. To świetna inwestycja, która pozwoli ograniczyć problemy związane z czyszczeniem oraz zabezpieczaniem miejsca do kąpieli i pływania.

Zalety zadaszonego basenu

Zadaszony basen brudzi się zdecydowanie mniej i wolniej, dzięki temu, że nie dostają się do niego różne nieczystości, takie jak ziemia, liście, pyłki czy owady. Sprawia to, że czas poświęcony na czyszczenie basenu zdecydowanie się skróci, a ponadto nie będzie trzeba wymieniać wody tak często, jak w przypadku odkrytych pływalni. To także zmniejszenie ilości detergentów w wodzie, a tym samym większe bezpieczeństwo dla użytkownika. Kryty basen zdecydowanie mniej paruje, przez co woda znika w wolniejszym tempie. To także świetna metoda na przedłużenie sezonu, w którym można korzystać z basenu do nawet 9 miesięcy.

Postaw na pomoc specjalistów

Jeśli szukasz firmy, która przeprowadzi profesjonalny montaż zadaszenia basenu publicznego lub prywatnego, firma Basenarium przygotowała ofertę dla Ciebie. Proponujemy nowoczesne rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Gwarantujemy zadaszenia basenowe wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalny montaż. Ciesz się swoim basenem przez prawie cały rok!